forumtanem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nick deposu

sigara nick deposu

Mesaj  *melankolık* Perş. Ara. 04, 2008 4:11 pm

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

__________________________________________________ ____________________

˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•●

Bir Gün kucuk bir kus ucmak istermis annesi yaninda olmadıgı bir vakit. Ativermis kendini yüksekten asagiya tam yere düserken….

Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…

Yasamak hiç Bu KaDaR agıR GeLMeMisTi

˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA

Bir papatya istiyorum, seviyormu sevmiyormu demek icin, sevmiyor cikacaksa yapraklari hic bitmesin...

Bu kader seni benden aldı seni benden caldı birkere sevdim hayatta oda seninle bitti artık elveda aşklara elveda yıllara...

˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksin..Adimi cok anacaksin..Hazin bir Ask diye yanacaksin..˙·٠٠•●

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

v˙·٠٠•●Bir ipte bin cambaz oynar..deliler akil satar.. : )˙·٠٠•●

Hersey Biter...Su Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü..

İcimi kanatan özlemlerle yaslanip, sonra da sessizce gitmeliyim bu dünyadan

Sen Benim Yanımda Olmadın 1 Saat Bile Olsa bunamı Sevmek Diyosun Heyyy Yalan Dünya

(#)Ölüm Bile Sıcak Gelir İnsana Cehenneme Gidecegini Bildikten Sonra(#) |Bir İntihar Gibi Puşt Olunca Sevdalar !

| Simdi Gidiyorum Sana Son Sozum Elveda!|Bir İntihar Gibi Puşt Olunca Sevdalar !

˙·٠٠•●Unut gitsin, aksin Gözlerinden bir Damla Yas gibi..Unut ve diren Hayata, Rüzgara duran Tas gibi..·٠٠•●

Eğri Olsam Yay Gibi Elde Tutarlar Beni. Doğru Olsam Ok Gibi Yaban'a Atarlar Beni..

Bak Dostum Yasamayı Öğren Ellerinle Tut Gözlerinle Gör Hayatınla Savas !...

__________________________________________________ ___

Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

__________________________________________________ _____

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin
__________________________________________________ _______

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

вєи ѕєи∂єи αѕк ∂ιℓєимєк ιçιи ∂єgιℓ ѕαиα αѕкι ögяєтмєк ιçιи уαѕιуσяυм...

*αѕкιиℓα ѕαяαяιρ ѕσℓα¢αк кα∂αя ѕєνgιиℓє вαнтιуαя σℓα¢αк кα∂αя υgяυиα ¢αиιмι νєяє¢єк кα∂αя ѕєνιуσяυм ∂єѕєм ιиαиιямιѕιи...

*öуℓє вιя ¢üмℓєѕιикι иσктα кσуαмıуσяυм

*нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи

*ιçιм σ кα∂αя ѕєиℓє ∂σℓ∂υ кι… ιиѕαиℓαя ѕєиι göz вєвєкℓєяιм∂є göяüяℓєя ∂ιує вαкмαуα кσякαя σℓ∂υм

*gєиçℓιgιиє güνєиιρ єякєи ∂єякєи вєℓкι єℓνє∂α вιℓє ∂ιуємєzѕιи gι∂єякєи

*тєяк є∂єи∂єи αℓιиα¢αк єи вüуüк ιитιкαм ,σиα кυρкυяυ,ѕєνgιѕιz gözℓєяℓє вαкмαктιя

*нαуαт вιя тιуαтяσ ∂є∂ιℓєя вαиα∂α вιя яσℓ νєя∂ιℓєя єи zσяυ вєиιмкιу∂ι öи¢є ѕєν ѕσияα тєяк єт ∂є∂ιℓєя

*gözℓєяιмℓє ѕαиα єѕιя σℓα¢αgιмα уα ѕєиι gözℓєяιм∂єи ѕιℓєяιм уα ∂α ѕєиι кαℓвιмє иαкѕє∂єяιм

*нєяşєу уαℓαи σℓѕα кσумαz∂α αşк уαℓαи σℓυи¢α ???

*вєи ѕєиιи уüzüи∂єи çєктιgιм нєя ѕєує яαzιуιм. αмα ѕєиιи вєиιм уüzüм∂єи αzαρ çєкмєиι ιѕтємєм

*ѕєνgιуι тαşıмαк ∂єğιℓ нαѕяєтι çєкмєк zσя...güℓмєуι υиυтмαк ∂єğιℓ αğℓαмαуα αℓışмαк zσя...уαşαмαк ∂єğιℓ özℓєуιρтє göяємємєк zσя

*αѕк ιиѕαиιи нєм ∂σѕтυ нєм∂є ∂üѕмαиι∂ιя. ιиѕαиι σиυи gιвι уιкαи,σиυи gιвι ѕєνιи∂ιяєи вιяѕєу ∂αнα уσктυя нαуαттα

*ιz вιяαкαиℓαя υиυтυℓмαzмış ѕєи∂є вιяαк σ zαмαи

*мυтℓυ σℓмαуι уαяιиα вιяαкмαк, кαяѕιуα gєçмєк ιçιи иєняιи ∂υямαѕιиι вєкℓємєує вєиzєя...

*ιℓк σℓмαк öиємℓι ∂єgιℓ öиємℓι σℓαи ѕσи σℓмαк

*αѕктαи кυятυℓмαк, σиα тυтυℓмαк кα∂αя кσℓαу ∂єgιℓ∂ιя

*кα∂ιиℓαя ѕαяαρ gιвι∂ιя, ιçмєѕιиι вιℓмєѕѕєи fєиα çαяραя...

*αяα∂ιgιи αи кαувєттιgιи αи∂ιя..

*ѕєνмєуι вιℓ∂ιм υиυтмαуι∂α вιℓιяιм...

*нєя υмυт вιя özℓєм,нєя özℓєм∂є вιя ѕєνgι∂ιя..

*öℓмєк кα∂αя кσℓαу, υиυтмαк кα∂αя zσя вιяѕєу уσктυя...

*вιя güи σ ∂єℓι göиℓüи вєиι αиℓιуα¢αк αмα σ zαмαи çσσк
gєç σℓυ¢αк...

*∂єgєяℓι σℓαиℓαя gєℓιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк ∂σℓ∂υяαиℓαя ∂єgιℓ! gι∂ιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк уαяαтαиℓαя∂ιя...

*νü¢υ∂υи σтσвüѕ, вєуиιи ѕöföя∂üя кαℓвιи ѕöföя мααℓιиє gєçєяѕє αѕιк σℓ∂υи ∂ємєктιя.

̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿ bu tabancalı adam buda kodu;
*melankolık*
*melankolık*
üst düzey yetkili
üst düzey yetkili

Kadın
İş/Hobiler : ögяєη¢ı
Lakap : çatlak
kişisel ileti : <marquee>forumtanem'e hoş geldiniz.....</marquee>
RUH HALİ : nick deposu Artiz10
takım : nick deposu Galata10

Kişi sayfası
seviye:
nick deposu Left_bar_bleue84/95nick deposu Empty_bar_bleue  (84/95)
basarı puanı:
nick deposu Left_bar_bleue98/75nick deposu Empty_bar_bleue  (98/75)
güçlülük:
nick deposu Left_bar_bleue97/98nick deposu Empty_bar_bleue  (97/98)

https://forumtanem.yetkin-forum.com

- Similar topics